Spa manicure

Spa manicure to usługa, dzięki której stylista paznokci może zaoferować swoim klientom, zarówno paniom, jak i panom, chwile relaksu oraz możliwość zregenerowania sił po ciężkim dniu pracy. Spa manicure to sposób na odzyskanie harmonii ciała i ducha. To zabiegi pielęgnacyjne oparte na namaczaniu i masażach dłoni. Kąpiele wodne, wzbogacone o olejki i minerały, pomagają utrzymać ręce w dobrej kondycji. Sprawiają, że ich skóra pozostaje piękna i zdrowa.

Spa manicure to odprężający zabieg, który wymaga od stylisty paznokci następujących czynności:

1. Skróć i opiłuj paznokcie. Dopasuj kształt do ich budowy, wyglądu palców i charakteru wykonywanej przez klienta pracy.

2. Odsuń, zmiękcz i usuń skórki wokół płytki paznokciowej.

3. Przeprowadź relaksujący, regenerujący skórę, masażu dłoni. Jest on podstawową i integralną częścią Spa manicure.

4. Przygotuj paznokcie na nałożenie lakieru. Lakier nakłada się na paznokcie zupełnie suche i odtłuszczone. Przystępując do pomalowania płytki, należy zabezpieczyć ją przed przebarwieniami. W tym celu nałóż podkład, który dodatkowo odżywi paznokieć. Dopiero potem możesz nałożyć kolorowy lakier. Maluj paznokieć, zaczynając od miejsca wzrostu paznokcia i kierując pędzelek ku szczytowi palca. Pamiętaj o równomiernym rozprowadzeniu lakieru. Na koniec nałóż lakier nawierzchniowy, który utwardzi płytkę i nada paznokciowi połysk.

Spa manicure to ukierunkowany system pielęgnacji dłoni i paznokci, oparty o działanie substancji biologicznie aktywnych oraz o niezwykłą moc aromaterapii.